Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde hacı adayları dualarla yolcu edildi. Köyceğiz’den Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile hacca giden hacı adayları dualarla uğurlandı. Köyceğiz İlçe Müftülüğü tarafından Hacılar Yunus Emre Camii’nde akşam namazını müteakip uğurlama töreni düzenlendi. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program tekbir, telbiye, ilahi ve salavatlarla devam etti. Törende Köyceğiz İlçe Müftülüğü Vaizi Rauf Evleksiz’in konuşma yapıp dua etmesinin akabinde hacca gidenleri uğurlamaya gelen yakınları ve vatandaşlar duygulanarak gözyaşları ile hacı adaylarını yolcu ettiler. – MUĞLA
Related Posts
Hakan Çevik, Paris 2024 kotası aldı
Hindistan’da düzenlenen Para Atıcılık WSPS Dünya Kupası’nda altın madalya alan milli sporcu Hakan Çevik, Paris 2024 Paralimpik Oyunları’na katılmaya hak kazandı.
Voleybolcu Hande Baladın tehdit edildi: “Yüzüne asit atacağım…”
Baladın, FIVB Milletler Ligi’nde kazanılan şampiyonluğun ardından çıktığı tatil sırasında sosyal medyadan tehdit mesajları aldığını söyledi. Sabah’ta yer alan habere göre Mustafa N. isimli kişi “Ben bu kıza diyorum ki senin yüzüne asit atacağım …
İran’dan İsrail’e: Karşılık verme hakkımızı saklı tutuyoruz
İran, İsrail’in, Suriye’nin başkenti Şam’a düzenlediği saldırıda askerlerinin öldürülmesine sert tepki gösterdi. Tahran, “uygun yer ve zamanda karşılık verme hakkını saklı tuttuğunu” açıkladı.