Çağla Şıkel canlı yayında gözyaşlarını tutamadı

Son günlerde özel hayatıyla gündeme gelen Çağla Şıkel’in hafta içi her gün FOX TV’de yayınlanan Yeni Bir Gün programının bugünkü canlı yayınında depremin getirdiği psikolojik yükü azaltmak için doğru nefes almanın yöntemleri konuşuldu. Canlı yayında uygulama yapılırken de duygusal anlar yaşandı.

“Depremzedelerin nefes alıp verişleri terse dönmüş” sözleri ile dikkat çeken Neslihan Yavuzcan, “Deprem anında insanlar şoka giriyor işte tam o noktada önce bir nefes alıp kendimizi odaklamamız lazım. Ne yapmalıyım? Nasıl ulaşabilirim? diye düşünmemiz gerekir. Göçük altında kaldıysak nasıl hayatta kalabilirim? diye düşünmemiz gerekir, eğer kurtulduysak hayata dair sorumluluklarımızı almamız için harekete geçmeliyiz” dedi.

CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Yavuzcan canlı yayında dengeli nefes egzersizinin nasıl yapıldığını da gösterdi. Ekipten Merve isimli kadını canlı yayına çağırarak sedyeye yatıran Yavuzcan, “Gücümü affediyorum, kızgınlığımı affediyorum. Ben güvendeyim. Olanı olduğu gibi kabul ediyorum. Yaşamda güven içerisindeyim. Kökleniyorum ve hizalanıyorum. Gücümü hatırlıyorum” diyerek telkinlerde bulundu. Merve’nin ağlamasıyla kendisine hakim olmayan Şıkel de canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Duygusal anlar yaşayan Şıkel “O nefes aldıkça bende de bir şeyler açılmış gibi oldu” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir